Sayfa: Anasayfa » Duyurular » 14 şubat Cumartesi 13:30’da sevgilimiz ile buluşmaya gidiyoruz !

14 şubat Cumartesi 13:30’da sevgilimiz ile buluşmaya gidiyoruz !

goz-goz

14 şubat Cumartesi 13:30’da sevgilimiz ile buluşmaya gidiyoruz !

Şampiyonluk yolun da yine sezonun en önemli maçlarında  birine çıkıyoruz. Bu maçı kazanmamız halinde orta sıralarda ki takımlarla puan farkı iyice açılmış olacak ve Bandırma’nın yenilmesi halinde gol averajı ile liderliği alacağız.

Bu yüzden taraftar olarak bizlerin bazı sorumlulukları var lütfen bu LANET ligden kurtulmak için yapılması gereken ne varsa LÜTFEN hep birlikte yapalım.

* Öncelikle herkes artık geçmişi bir kenara bıraksın, yeni bir sayfa ile bu hafta maça gelsin.

* Herkes birbirine saygı, sevgi ve hoşgörülü davransın, kimse emniyet, güvenlik veya stad görevlileri ile gereksiz polemiklere girip ortamın gerilmesine MÜSAADE ETMESİN !

* Takımımızın moral ve motivasyona en çok ihtiyacı olduğu bir maçta LÜTFEN kimse maç başlarken yada başladıktan sonra STADA GİRMESİN ,herkes maçtan EN AZ 1 SAAT ÖNCE tribündeki yerini alsın, eskiden olduğu gibi futbolcuları, teknik heyeti tek tek tribüne çağırıp, hepsini bağrımıza basalım ve  onlara inandığımızı HİSSETTİRELİM.

* Takımlar sahaya çıktığı andan, taraftarımızın tamamının stadtan çıkana kadar edilen her küfürün ceza sebebi olduğunun ve şuan da  ceza sınırında olduğumuz LÜTFEN UNUTULMASIN,  gerek maç başında, gerek maç oynanırken, gerek maç sonrasın da ve gerekse bestelerin sonrasın da her ne olursa olsun kim olursa olsun LÜTFEN KÜFÜR EDİLMESİN, herkes bunun bilincinde olsun. Deplasman yapamadığımız bu dönemde bir de sahamız da takımımızı YALNIZ BIRAKMAYALIM !

* Böyle önemli bir karşılaşma da her ne olursa olsun 90 dakika boyunca takıma tam destek vererek liderliği de şampiyonluğu da getirecek bu taraftardır, taraftara her durumda  abuk sabuk  yazılar yazmak için fırsat kollayan “OMURGASIZLARA” lütfen prim yaptırtmayalım, herkes biliyor ki bunu başaracak olan yine ŞANLI GÖZTEPE TARAFTARIDIR.

* Havanın da güzel olması sebebiyle HEPİMİZ, sevgilisini, eşini, dostunu, arkadaşını, kardeşini etrafında  kim varsa bu havayı solumak  ve  takımımızı Altay maçına moralli uğurlamak için Atatürk stadına GETİRSİN !

 

“AŞK DEDİM, SEVDA DEDİM, UMUT DEDİM, KAVGA DEDİM. ELİMDE GENÇLİĞİM VARDI, ONU VERDİM NEYLEYİM…”

GÖZTEPE YALI

Haberi Paylaş

© 2013 | GÖZTEPE YALI DERNEĞİ Resmi İnternet Sitesidir..

Scroll to top