Sayfa: Anasayfa » Genel » Başka GÖZTEPE Yok..!

Başka GÖZTEPE Yok..!

54838

Bir isyanla başladı bu büyük efsane.. Zaferden zafere koşarken bu büyük arma.. Kim bilebilirdi ki gün gelecek ve kahırdan kahıra sürüklenecek…

Yıllarca Şampiyonluk görmeden büyüyen bir nesil.. Ama çığ gibi büyüyen bir arma sevdası.. Dedelerimiz,babalarımız öyle bir anlattı ki bize bu büyük efsaneyi yüreğimizin en içine kadar işledi ŞANLI ŞEREFLİ armanın renkleri…

En kötüsünü yaşadı bu taraftar… İyisini bile unutturacak kadar.. Ama terketmedi sevdasını… Belki gelen giden hala burada olan hiç birisi anlamadı bu aşkı.. ÇÜNKÜ BİZ PARALI DEĞIL GÖNÜLLÜSÜYÜZ BU SEVDANIN !

Amatöre düşerken bile terkeden kahpe olsun dedi… Mahallede top oynasa kaldırıma çıkıp GÖZ GÖZ çekerim diyecek kadar sahiplendi bu taraftar.. Kimi zaman kulüp başkanı yoktu bazen teknik direktörü kimi zamansa çocuk yaştaki futbolcularla sahaya çıktı bu takım, ancak her zaman iki tane gerçek vardı biri futbolcuların üzerine giydiği şanlı GÖZTEPE forması, biri de her koşulda şartsız kuralsız destek veren CEFAKAR TARAFTARI !

Zaman yine işte o zaman ! Hiç kimseye aldırmadan kimseyi dinlemeden top kaybına bile tahammülümüz kalmamış belki ama bu takımı bu taraftar isterse şampiyon yapar !

Zaman küfür edip protesto etme zamanı değildir, zaman herkese ve herşeye karşı GÖZTEPE taraftarının ne kadar büyük olduğunu gösterme zamanıdır !

Çünkü; Bizlere miras bıraktılar bu armayı ; Adnan Süvari,Koca Kaptan Gürsel Aksel,Moskova Panteri Ali Artuner,Büyük Mehmet,Çağlayan Derebaşı,Nevzat Güzelırmak,Papi Mehmet,Bombacı Halil,Sebahattin Kuroğlu,Ali İhsan Okçuoğlu,Ertan Öznur,Cenap Öztezel,Fuji Mehmet,Nihat Yayöz,Ceyhan Yazar,Hüseyin Yazıcı,Özer Yurteri,Fevzi Zemzem ve Atalay Alsan…

Unutulmadılar ÖLÜMSÜZ GÖZTEPELİLER Arnavut İsmet, Ayı Zafer,Aykut, Berkay, Özgür, Samet, Efe, Bülent Özkul onlar hep inandı…

Şimdi sıra bizde ONLAR İÇİN bizler de inanıp hep birlikte başaracağız… Sonuna kadar destekleyerek ve kenetlenerek….

Maça gelmemeyi sakın düşünme ! Hangi stadta hangi gün oynarsak oynayalım farketmez, farketmemeli ! Her zamankinden daha fazla inanarak maça gel her zamanki performansından daha fazla bağır destek ver, bu hafta ŞANLI GÖZTEPE taraftarının nasıl olduğunu cümle aleme göstermek için eşini dostunu arkadaşını da al GEL !

Unutmayalım ki bizler ŞANLI GÖZTEPE nin büyük taraftarıyız…

NE DİYORDUK HATIRLA,

SEN KİMSEDEN KORKMA EĞME BAŞINI HİÇ ÖNE KALDIR YUMRUĞUNU GÖKLERE

ATKINI BOYNUNA GURURLA TAK VE GIRTLAĞIN PATLARCASINA HAYKIR

ALAYINA İSYAN OLSUN GÖZTEPEME YEMİN OLSUN DÜŞSEK BİLE AMATÖRE TERKEDENLER KAHPE OLSUN !

KİMSEYİ DİNLEME SADECE SALDIR GÖZTEPE !

Maç Organizasyonu 

C.tesi günü, Alsancak stadında, saat:16:00′da oynanılacak  maç öncesi, saat:13:00′da Alsancak gar önünde buluşuyoruz.. Alsancak gari önönde takim otobusümüzü meşalelerle karşılıyoruz. Herseye rağmen, biz gercek taraftarlar olarak otobüsümüzle stada kadar meşalelerle yürüyoruz..!

Haberi Paylaş

© 2013 | GÖZTEPE YALI DERNEĞİ Resmi İnternet Sitesidir..

Scroll to top