Sayfa: Anasayfa » Organizasyonlar » Deplasmanlar » Çankırıspor Deplasmanı Organizasyonu..

Çankırıspor Deplasmanı Organizasyonu..

999069_10151692969966466_732197624_n

Dün oynadığımız ve berabere kaldığımız Y.Malatyaspor maçıyla hem liderlik fırsatını kaçırdık, hemde arkamızdan gelen diğer takımlarıda potaya yaklaştırmış olduk. Bu maçı kazansaydık belki bir adım öne geçebilirdik ama yinede şampiyonluktan bahsedebilmek için yeterli olmayacağı aşikardı.

Önümüzde çok önemli maçlarımız var. Artık her maç bir nevi final havasında geçecektir. Üst sıralardaki takımlar için kazananın zirve takibini sürdürdeceği, kaybedenin hedeflerini küçülteceği bir sürecin içerisindeyiz. Alt sıralardaki takımlar içinde olmak yada olmamak mücadelesinin verileceği bir süreç olacak. Bu süreçte her takımın süpriz inişleri çıkışları olacaktır. Ligin üst sıralardaki takımların şampiyonluk ve play-off mücadelesi kadar, ligin alt sıralarındaki takımlarında düşmemek adına verecekleri mücadele bu süreçte etkili olacaktır. Bu saatten sonra kolay takım – zor takım diye birşey yok. Bizim taraftar olarak üzerimize düşen, bu sürecin anlık etkilerinin içinde, kaybolmak değil, her şartta sabrederek, sükunetimizi koruyarak, her maç final maçıymış gibi destek olarak, bu sürecin sonunda GÖZTEPE’mizin zaferle ayrılması için mücadele etmek olacaktır.

Bu hafta yine önemli bir deplasmana gidiyoruz. Rakip Çankırıspor’un ligin dibine demir atmış olması havlu attıklarının anlamına gelmiyor. Aksine ligin dibinden kendini kurtarmak için son kozlarını oynayan, dolayısıyla mücadele olarak son ana kadar pes etmeyecek bir rakibe karşı oynayacağız. Onun için biz bu deplasmanıda Hatay deplasmanı kadar zorlu ve önemli görüyoruz. Ve GÖZTEPE’mizi bu zorlu mücadelede yanlız bırakmamak, sonuna kadar destek olmak için Çankırı’ya gidiyoruz..

02/03/2014 Pazar günü, saat:13:30 da oynanacak olan Çankırıspor maçına gelmek isteyenler, 0553 436 64 60 numarlı telefondan veya derneğimize giderek 60 TL karşılığında isimlerini yazdırabilirler..

Haberi Paylaş

© 2013 | GÖZTEPE YALI DERNEĞİ Resmi İnternet Sitesidir..

Scroll to top