Sayfa: Anasayfa » Genel » KAHVALTI – KONVOY – STADA GİRİŞ HAKKINDA..

KAHVALTI – KONVOY – STADA GİRİŞ HAKKINDA..

bg_h3

KAHVALTI – KONVOY – STADA GİRİŞ HAKKINDA..

10:00 DERNEĞİMİZDE KAHVALTI: Yarın maç öncesi saat:10:00′da derneğimizde kahvaltı düzenliyoruz. Grup, tayfa ayrımı gözetmeksizin tüm renkdaşlarımız davetlidir..

12:00 KONVOY HAREKET: Maç öncesi yapacağımız dev konvoyumuzla tüm İzmir’i ayağa kaldıracağız. Saat:12:00′de Güzalyalı Paten sahasından hareket edilecektir. Lütfen herkes 12:00 den önce patende olmaya özen göstersin..

14:00 STADA GİRİŞ: Final niteliğindeki maçımız için çok büyük bir ilgi var. Kapılarda yaşananacak yığılmaları önlemek ve bu maç için hazırlanan özel tribün showlarına hazırlanmak için en geç saat:14:00′de stada giriş yapacağız. Herkesten ricamız bu hafta bu hafta içinde, yoğun mesaileler harcanarak hazırlanan özel tribün showları için herkes staddaki yerini alsın.

Dipnot: Bu önemli maçta lütfen Alkol meselesine herkes dikkat etsin. Bu maçımız belkide şampiyonluğu ilan edeceğimiz maç olacak ve zor bir maç bizi bekliyor. Tribün olarak tezahuratlarımızla rakibi 90 dk baskı altında tutmalıyız. Maç içinde durum ne olursa olsun dakika kaç olursa olsun son düdüğe kadar futbolcularımıza pozitif yönde destek olacağız. Maç öncesi yine takımımızı çağırıp onlara cesaret vereceğiz. Lütfen bu hafta herkes sanayide oyalanmadan, maçtan en az bir saat önce stadda yerini alsın..

Haberi Paylaş

© 2013 | GÖZTEPE YALI DERNEĞİ Resmi İnternet Sitesidir..

Scroll to top