Sayfa: Anasayfa » Açıklamalar » Kendinize Gelin..!

Kendinize Gelin..!

kendinize

KENDİNİZE GELİN !

Eyy Tokat’lı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ..!

Aldığımız duyumlara göre herşeyi onaylanan stadımıza imza atmıyormuşsun  HAYIRDIR ?

Belediye Başkanı olduğun şehrin takımlarına destek vereceğine, İzmir takımıyla karşılaşmak için İzmir’e gelen Tokat Spor’un bütün masraflarını üstlenen Sen evet sen, Şehrinde destek bekleyen birçok takım dururken ve kentte birçok sorun varken bir İstanbul takımını tuttuğun yetmiyormuş gibi bir de kongresine giderek oy kullandın çok matah bir şey gibi bunu kendi hesabından etiket eden Sen, sen evet sana diyoruz.

Konu İzmir kulüpleri olunca kulağının üzerine yatmasını çok iyi bilen şahsiyet senden bahsediyoruz, gözlüklerini iyi tak yada danışmanlarının okuyacağı bu yazıyı en iyi sen dinle !

Peki  Konak Bld Başkanı Sema Pekdaş’a ne demeli ? Konak ilçesi sınırların da bulunan Göztepe’mizin sadece şampiyonluk zamanında gelerek suya yazı yazmak misali elle tutulur hiçbir şey yapmayıp gösteriş için afişlere ismini yazarak kutladığın şampiyonluk dışında Göztepe için ne yapıyorsun Sema Pektaş ? Konak belediyesi içine yapılacak bu stad meselesinin sen neresindesin?

Sen, İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman TATLISU; Alsancak stadı kapatılalı 1 sene oldu, Liglerin başlamasına 1 aydan az kala Atatürk Stadının çimlerinin yenilenmesi için ihaleye çıkıldı neyin peşindesin? Bakanlığa stadların ve kluplerin beklentileri hakkında ne yazdın da bu kadar umursamaz tavırlarla gevşek davranıyorlar? Farkında mısın Sezon açılışı bile yapılacak stadı yok GÖZTEPE’nin.

Stad konusunda sürekli sessiz kalarak hiçbir kamuoyu oluşturmayan gerek Büyükşehir Başkanına gerekse milletvekillerine baskı oluşturmayan ilçe belediye başkanları unutmayın İzmir’in her ilçesinde sayıca kalabalık Göztepeliler yaşamakta haberiniz olsun !

İzmirliden aldığınız oylarla İzmirlinin meclise taşıdığı bütün partilerden İzmir’in Milletvekilleri, şehrimizden aday olarak seçilen Parti Genel Başkanları, bir kez olsun bu kent için organize olarak ortak bir şeyler yapmayı deneyin, Türkiye’nin 3. büyük kentinde medeniyetin ve turizm’in önde gelen bu şehrinin stadı yok farkında mısınız yoksa sizi de mi uyutuyorlar!

Milyarlarca dolar harcayıp sadece kumru yesinler diye Cruise gemilerini getiren İstanbul takımları İzmir’de oynasın teklifi getirip stad yapılması için somut bir adım atmayan oda başkanları !!!  Şuan İzmir takımlarının bile oynayabileceği bir stadı yok farkındasınız değil mi? Farkında değilseniz kulağınızın üzerine yatmaya devam edin bu kent sayenizde son yıllarda iyice geriledi !

Belki sizler gibi kravatlı olamadık ama babalarımızdan aldığımız Göztepe terbiyesi ile adam olduk ! Soğuktan korunmak için taktığımızı sandığınız atkılarımızla bu şehri hiçbir zaman satmadık, satmak için çabalayanların da atkılarımızla karşıların da olduk ve olmaya da devam edeceğiz haberiniz olsun !

Şimdi siz hepiniz birden sanki birlik olurcasına, Avrupa da ülkemizi ilk defa yarı final de temsil eden, müzesinde sayısız kupası bulunan, Türk futboluna sayısız futbolcu kazandıran, Hile ve Bizans oyunlarıyla amatör kümeye kadar gönderilen bir kulübü ve o kulübün dillere destan olan sevdasından amatör kümede bile vazgeçmeyen portatif tribünlere mahkûm edilen, çok sevdiği Göztepe’sinin doğduğu şehri için hiçbir fedakarlıktan kaçmayarak her şeyi yapan, Türkiye’de ilk defa kulübünün doğum gününü meşaleler yakarak festivale dönüştüren sadece böyle bir günde bile 30.000-40.000 kişiyi sahil boyunca yan yana dizmeyi başaran, 3. lig maçlarına bile onbinler ile giden, Dünya da 2. lig seyirci rekorunu hala elinde bulunduran, 1. ligde olmasına rağmen süper lige yükselmeden bile tek hedefinin Avrupa kupalarında tekrar ülkemizi başarıyla temsil edeceği günü sabırsızlıkla bekleyen Şanlı Göztepe Taraftarlarından bahsediyoruz. Evet siz kim oluyorsunuz da böyle büyük bir taraftarı kafanıza göre 15.000 kişilik stadlara mahkum etmeye çalışıyorsunuz, evet size söylüyoruz hem de gözlerinizin içine bakarak söylüyoruz siz kim oluyorsunuz HAYIRDIR ?

Başta büyükşehir belediye başkanı Aziz Kocaoğlu olmak üzere hepinize söylüyoruz, kulaklarınızı 4 değil 8 açın bizi iyi dinleyin ! Ya en kısa zamanda temiz bir sayfa açılıp, bu şehir için harekete geçilerek bizler için birer efsane olursunuz yada siz bilirsiniz ! Çünkü çok fazla tahammülümüz kalmadı !

Göztepeliler kendilerine yapılan iyiliği de kötülüğü de hiçbir zaman unutmaz, herkes unutur Göz-Göz unutmaz !

Göztepe’sini çok seven ve şehrine asla ihanet etmeyen isyankar şehrin bu atkılı çocuklarını daha fazla tahrik etmeyin ! Zamanın da 9 Eylül etkinliği toplantısında kafanıza göre iş yapamayacağınızı söyleyip çarpıp çıktığımız Büyükşehir Belediye kapısından tekrar içeri girmesini iyi biliriz bizlerin sabırlarını sınamayın !

Bütün ilçe Belediye Başkanları ve en başta Konak belediye başkanı Sema Pektaş, sizler de Aziz Kocaoğlu’nin arkasına sığınmayın ve meydana çıkın elinizi taşın altına koyun olayların tamamına müdahil olun ! İzmir’liler bilirler belki siz daha öğrenememişsinizdir, İzmir’in her yolu denize çıkar ve İzmir sokakları dardır her sokakta atkılı çocukları görürsünüz Göz Göz’e gelirsiniz maazallah !

İzmir’in Milletvekilleri, haftalık grup toplantılarınız da bu konuyu gündemden hiç düşürmeyin ta ki stad yapılana kadar ! Bütün partilerin vekilleri, bir kez olsun hep birlikte organize olarak bir işi bitirin sizi başımıza taç edelim ! Türkiye’de her şehre yüksek kapasiteli stadlar yapılırken İzmir’e İzmirli’ye bu revamıdır diye hesap sorun, takipteyiz bekliyoruz !

Oda başkanları, iş adamları artık yaralı parmağa işemenin zamanı gelmedi mi ? Bu şehir için bir şeyler yapmak için geç kalmadınız mı ? Hadi o zaman bu şehrin ekonomisini yükseltmek sizlerin elinde siz bir gelin biz bin olur geliriz zaten !

İzmir Basını !!! Stad haberlerini hiç manşetten düşürmeyin sizlere burada çok iş düşüyor, boş boş asparagas haberler yaparak yan gelip yatmakla gazeteci olunmuyor ! Biraz cesur olun ve stadların yapılması için sizler de elinizi bu taşın altına koyun !

Türk futbolunu bitiren, taraftarı bitiren kişiler sizlere de birkaç kelamımız olacak tabii ki de, passolig, e-bilet gibi hiçbir alt yapısı olmayan saçma sapan bir uygulama getirerek Türk futbolunu katlettiniz tribünleri boş bırakarak her şeyi çözdüğünüzü zannettiniz, tribünleri nasıl doldurabiliriz diye çalışmalar yapacağınıza hala daha baltalamak için elinizden geleni yapıyorsunuz ama şunu unutmayın hepinizin vadesi dolacak hepiniz gelip geçicisiniz biz taraftarlar hep sevdalarımızın peşinde baki olacağız ve gün gelecek hepinizden bunların hesabını soracağız o çok sevdiğiniz koltuklarınızdan hepinizi bir bir alaşağı yapacağız hiç birinizin şüphesi olmasın !

Zafer bizim olacak ve Göztepe stadı yapılacak !

Yoksa………..? Noktaları tamamlamak zorunda kalırsınız..

 

ALAYINIZA İSYAN ÖLÜMÜNE GÖZTEPE !

GÖZTEPE YALI

Haberi Paylaş

© 2013 | GÖZTEPE YALI DERNEĞİ Resmi İnternet Sitesidir..

Scroll to top