Sayfa: Anasayfa » Açıklamalar » Sabredin Az Kaldı..!

Sabredin Az Kaldı..!

maxresdefault

Son günlerde stad polemikleri ile gündeme gelen bazı kulüp yöneticilerine,  taraftarlarına,  diğer İzmir ve Göztepe düşmanlarının DİKKATİNE ;

Yıllardır içinde bulunduğumuz maddi krize ve transfer  yasakları ile dünya tarihinde ilk defa, ülkesinde Avrupa kupalarında yarı final oynayıp  amatör kümeye düşen bir takımın profesyonel taraftarları olarak “SOKAK ARASINDA OYNASAN KALDIRIMA ÇIKAR GÖZ GÖZ ÇEKERİZ” diye haykırdık. Bu şehrin bütün kulüpleri o yıllarda bizi sırtımızdan vurdu beter olun dediler, Allaha şükür hiçbir zaman O, ŞU, BU, ONA,ŞUNA, BUNA  muhtaç olmadık !

O kulüpler şimdi o sıkıntılarla kendileri  boğuşurken küme düşmeme, transfer yasağını kaldırma mücadelesi vermektedirler.  Daima büyük bir camia ve büyük bir kulüp olan GÖZTEPEMİZ, düşene bir tekme de biz atmayalım diyerek İzmir kulüplerine zeytin dalları uzatmasına  rağmen yine karşılık olarak saygısızlık ve terbiyesizlik görmüştür.  KORKUYLA PANİKLEYİP tehditkar açıklamalarda bulunup genç kardeşlerimize örnek olacakları yerde ortamın iyice gerilmesine sebeb olmuşlardır. Kendi aralarında bile çelişkilere düşerek hesapta sevdikleri kulüplerinin küme düşme riski ve geleceğini tehlikeye atmışlardır, SİZ BİLİRSİNİZ !

Hatta bu arkadaşlar daha ileriye giderek stadı GÖZTEPE kullanmasın ama bir Bizans takımı olan Beşiktaş’ın kullanmasına izin verilsin diye de açıkça belirtmiştir. Yazıklar olsun böyle İzmirlilere yazıklar olsun tribüncü diye geçinenlere böyle düşündüğünüz sürece dibe vurarak daha da beter olmaya mahkumsunuz.

Durum vaziyet bu haldeyken Başta büyük Başkanımız Mehmet Sepil’ e, bütün taraftarımıza ve bütün camiamıza sesleniyoruz ! Bizleri onla,şunla,bunla muhatap etmeyin şehir dışında başka stadlar da emniyet güçleriyle ve cahil insanlarla uğraştırmayın !

Bizler gittiğimiz her şehir de en ücra stadlar da ne maçlar oynatıp kimlerle mücadele verdik. Gerekirse Gürsel Aksel de veya Alsancak stadın da taraftarsız oynayalım. Stadın dışına dev ekran kurdurup dünya da bir ilki gerçekleştirip takımımızı dışarıdan destekleyelim, stad geliri ile ilgili oluşacak kaybı da biz kulübünü her şeyden daha fazla seven gerçek taraftarlar olarak bilet fiyatı kadar her maç lisanslı ürün alarak kulübümüzün kaybını ÜSTLENELİM !

Son olarakta;

Değil İzmir sokaklarında, bu ülkenin bütün sokaklarında bizleri tanırlar. Hafızalarınızı biraz zorlayın bu şehrin her semtinde de herkesle anılarımız mevcuttur uzaklara gitmeye gerek yok !

GÖZTEPE YALI

Haberi Paylaş

© 2013 | GÖZTEPE YALI DERNEĞİ Resmi İnternet Sitesidir..

Scroll to top