Sayfa: Anasayfa » Açıklamalar » Yılan Hikayesine Dönen GÖZTEPE Stadı Hakkında..

Yılan Hikayesine Dönen GÖZTEPE Stadı Hakkında..

goztepe_n

Bir süredir stad konusunda gelişen durumları yakından takip etmekteyiz. Stad konusunun,  gündeme geldiği ilk günden, ihale sürecine kadar ve ihale sonrası gelişen olayları gözlemlediğimizde sürekli bir bürokrasi kavgası ve siyasi polemik konusu haline getirilmeye çalışıldığının farkındayız.  Nitekim bu polemiklerin ve siyasetin muhattabı ve piyonları olmamak için bugüne kadar bu konudaki tarafsızlığımızı, suskunluğumuzu koruduk. Ve bu konuda değerli başkanımız sayın Mehmet Sepil çalışmalarına engel teşkil edebileceğini düşündüğümüz açıklamalarda, girişimlerde bulunmaktan kaçındık..

Ancak..! Bugün gelinen noktada görüyoruz ki stad konusunda tıkanıklıklar – görüşmeler devam ederken, bazı sosyal medya sayfalarının nedenini anlayamadığımız bir şekilde bir anda taraf olduğunu, yer gösterdiğini, işi olur-olmaz noktasına kadar getirdiğini ve Göztepe tribünün genel görüşünü lanse edermişcesine bir takım çok “keskin” olduğunu düşündüğümüz açıklamalarda bulunduğunu görüyoruz.

Şunu tekrar belirtmek isterizki, bu tribünlerin bir çok taraftar organizasyonunda maddi manevi en büyük yükü çeken ve yasal zeminde faaliyet gösteren GÖZTEPE YALI DERNEĞİ olarak, bugüne kadar stad konusundaki susukunluğumuzun sebebi başkanımızın yaptığı çalışmalara saygımızdandır.  Ve bu suskunluğumuzu, başkanımızın girişimleri devam ettiği müddetçe, herhangi bir tıkanıklığa, çözümsüzlüğe maal vermemek adına sürdürmeye devam ettireceğiz.  Ancak, bu suskunluğumuz başka kimselerce boşvermişlik olarak algılanmamalı ve keskin çizgiler belirtilerek yapılan açıklamalarla yaratılmaya çalışan suni kamuoyu çalışmalarına son verilmelidir. Aksi takdirde stad konusu üzerinden yapılan sorumsuzca açıklamalar sebebiyle gerek kulübümüzün yaptığı girişimlerde yaşayabileceği problemler, gerekse tribünlerimizde oluşabilecek ayrışımların ve buradan doğabilecek sıkıntıların sorumluluğu, açıklama yapan sosyal medya sayfalarının olacaktır.

Bu bağlamda camiamıza sadece şunu belirtmek zorundayızki,  bazı sosyal medya sayfalarının yaptığı ortak açıklamalar bizleri hiçbir şekilde bağlamadığı gibi, Göztepe tribünün genel görüşünü kesinlikle yansıtmamaktadır.

 

Belirtmek isterizki;

Bizler Yalı grubu olarak, stad konusunda kulübümüzce yapılan girişimleri, verilen mücadeleleri taktirle izliyor ve destekliyoruz. Gerek başkanımızın gerek yönetim kurulumuzun gerekse gönüllü yöneticilerimizin, içlerindeki Göztepe sevdasını bildiğimiz için stad konusunda istemezükçülükten ziyade, olabilitesi yüksek “her fikre” en doğru adımları atacağına inancımız tamdır. Bu kadar mücadele verilmişken ve sonuca çok yaklaşılmışken tekrar sil baştan altyapısı olmayan hayallerle zaman kaybına uğramadan, Göztepe’mizin geleceğini garanti altına almasını sağlayacak bu stad konusunun, artık çözülmesi ve biran önce yapımına başlanmasını istiyoruz.

Açıkca söylemek isterizki, eğer bu konuda biz Göztepe taraftarlarına düşen görevler olursa biz her daim her şeye hazırız. Gerekirse yollara düşer her yere gideriz,   gerekirsede yolları keser herkesi ayağımıza getiririz. Herkes bunu böyle bilsin..

GÖZTEPE YALI

Haberi Paylaş

© 2013 | GÖZTEPE YALI DERNEĞİ Resmi İnternet Sitesidir..

Scroll to top