Site icon Göztepe Yalı Derneği & Grubu Resmi Web Sitesi

EVİMİZE DÖNÜYORUZ!

Öncelikle Camiamız olmak üzere, kamuoyunun bilgisine;
Evimize döneceğimiz o büyük gün yaklaşırken, Göztepe sevdasını tutkuyla ve karşılıksız yaşayan Yalı grubu olarak; daha önce de ifade ettiğimiz şekilde tüm tayfalarımız ve bileşenlerimizle, İnönü Caddesi tarafında yer alan kale arkası ile Maraton (Doğu) tribününde yerimizi alacağız. Daha önce resmi hesaplarımızdan yapılan bilgilendirmeyle birlikte, ekte sunulan görselde belirttiğimiz gibi kale arkasının ortasından maratonun göbeğine doğru tribünlerimizde yerimizi alıyoruz.
Göztepe mücadelesinin parçası olmak isteyen cefakar taraftarımızı, Gürsel Aksel Spor ve Yaşam Merkezi’ni rakiplerimize dar etme mücadelesinde omuz omuza olmaya davet ediyor ve kombine alım sürecinde öncelik ve avantajlardan faydalanmak adına, Göztepe Yalı Derneği’ne bekliyoruz. Derneğe gelerek listelere ismini yazdıracak tüm Göztepeliler, öncelik imkanından faydalanarak, kontenjan sorunu yaşamadan kombinelerini Yalı tribünlerinden temin edebilecektir.

Göztepe Yalı Derneği Adresi: 39 Sokak No:19/A Güzelyalı (Güzelyalı Parkı’nda yer alan Migros’un arka sokağı)

* Gürsel Aksel Spor ve Yaşam Merkezi’nin tribün yapılanmasına ve fiyat politikasına yönelik görüşmelerin yönetim nezdinde devam ettiğini ve kısa bir süre içerisinde olumlu haberlerin gelmesini beklediğimizi tüm camiamıza bildiririz.

** Dernekte herhangi bir ödeme yapılmayacak olup, tüm taraftarlar kendilerine ait banka kartları ile Passolig sistemi üzerinden yüklemelerini gerçekleştireceklerdir.

Exit mobile version